ORL klinika, ORL Humenné s.r.o. je špecializovaná nemocnica v odbore otorinolaryngológia, ktorá je zdravotníckym, vzdelávacím a vedecko-výskumným pracoviskom. Je klinickým pracoviskom, ktoré zabezpečuje diagnostiku, konzervatívnu a chirurgickú liečbu, pooperačnú starostlivosť a dispenzarizáciu pacientov s ochoreniami ucha, nosa a krku. Klinika zabezpečuje od roku 2013 po akreditačnom procese zmluvou s LF UPJŠ Košice postgraduálne vzdelávanie lekárov v špecializačnom odbore ORL.

Od roku 2019 po realizácii prístavby nemocnice je zdravotná starostlivosť poskytovaná na 58 lôžkach a 5 v operačných sálach. Ambulantnú zdravotnú starostlivosť poskytujeme v 4 ORL ambulanciách a ambulancii ústavnej pohotovostnej služby. Tohto času klinika zamestnáva 67 zamestnancov, z toho je 22 lekárov(vrátane odborných zástupcov jednodňovej chirurgie  pre odbor plastická chirurgia, všeobecná chirurgia a urológia),  31 zdravotných sestier, 4 sanitárky, 7 upratovačiek a 3 administratívnych pracovníkov. Súčasťou tímu sú  3 anestéziológovia  a 4 anestéziologické sestry s ukončenou špecializáciou

Ročne zoperujeme viac ako 3000 pacientov v celkovej anestézii.

 

Vedenie ORL kliniky, ORL Humenné s.r.o.

Primár: MUDr. Igor Hriseňko st.

Zástupca primára: MUDr. Igor Hriseňko ml.

Vrchná sestra: Mgr. Marcela Balogačová

 

Viac informácii o ORL Humenné s.r.o.: www.orlhe.sk

ORL Humenné
ORL Humenné
ORL Humenné
Na stránke používame cookies
Na našej stránke používame cookies. Slúžia nám na zlepšovanie tejto stránky a monitoring návštevnosti. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.